СТОЛ НИНА МЕБЕЛ-ВИ НИКЕЛ

5.300 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

РАЗНОО
РАЗНОО
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: 46 x 51 x 91 cm Димензии на седечки дел: 49 x 48 cm Висина на седечки дел: 46 cm Боја: ОД ЗАЛИХА Изработка: Стол изработен од штоф на делот за седење и потпирање. Хромирани ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ НИНА МЕБЕЛ-ВИ НИКЕЛ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби