СТОЛ ПРИМО (СКАЈ 1205) ТОП ЦЕНА

4.690 ден

230 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 56 x 61 x 81 cm Димензии на седечки дел: 47 x 49 cm Висина на седечки дел: 49 cm Боја: – Крем (сериски СИВА и КРЕМ) – Крем со зелена (СИНА) Изработка: Ретро модерна трпезариска столица – неверојатен спој на винтиџ елеганција и модерна привлечност, висконтот го стимулира вашиот животен простор со елегантни линии

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ПРИМО (СКАЈ 1205) ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби