СТОЛ ТРЕНДИ (СКАЈ 9120) ТОП ЦЕНА

5.990 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: 57 x 59 x 83 cm Димензии на седечки дел: 39 x 40 cm Висина на седечки дел: 47 cm Боја: – Црна – Крем – Жолта Изработка: Стол изработен од штоф на делот за седење и потпирање и Црни Мат фарбани метални ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ТРЕНДИ (СКАЈ 9120) ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби