ТДФ МАРСЕЈ ЛУКС У50170М

159.000 ден

23 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

3-тросед: L 213 х W 94 х H 102 cm 2-двосед: L 157 х W 94 х H 102 cm 1-фотеља: L 98 х W 94 х H 102 cm Височина на седиште: 50 cm Длабочина на седиште: 50 cm Боја: – Црна – Крем – Кафена Изработка: ТДФ гарнитура изработена од природна говедска кожа. Кожата во која е изработена оваа гарнитура е висококвалитетна и тестирана според светски стандардни. Марсеј ЛУКС има 5 електрични релакс механизми со дополнителни 5 USB излези и користење како полнач.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТДФ МАРСЕЈ ЛУКС У50170М”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби