Купи!

ТДФ НАПОЛИ ЛУКС

133.900 ден-4% НАМАЛУВАЊЕ

На залиха

НА ЗАЛИХА

КАФЕНА
КАФЕНА
Сива
Сива
Избриши
SHARE

Опис

3-тросед: L 224 х W 90 х H 101 cm 2-двосед: L 172 х W 90 х H 101 cm 1-фотеља: L 112 х W 90 х H 101 cm Височина на седиште: 50 cm Длабочина на седиште: 52 cm Боја: – Сива – Кафена Изработка: ТДФ гранитура изработена од висококвалитетен штоф, со вклучени 5 релакс механизми.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТДФ НАПОЛИ ЛУКС”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби