ТДФ ПОСИТАНО СО МЕХАНИЗАМ ОД ЗАЛИХА ###

62.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

3-тросед: L 232 х W 90 х H 97 cm 2-двосед: L 177 х W 90 х H 97 cm 1-фотеља: L 118 х W 90 х H 97 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 61 cm Димензија за спиење: 135 х 237 cm Бои/Дезени: – Ф-352 (излог) – Ф-356 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Механизам: Латофлекс со душек 135 х 182 cm Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 14 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Полнење со силиконски снегулки Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Ногари: Пластични

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТДФ ПОСИТАНО СО МЕХАНИЗАМ ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби