ТДФ СОРЕНТО У-214 КОЖА

129.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 8987 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

3-тросед: L 210 х W 96 х H 96 cm 2-двосед: L 178 х W 96 х H 96 cm 1-фотеља: L 119 х W 96 х H 96 cm Височина на седиште: 47 cm Длабочина на седиште: 50 cm Боја: Кафена (10YM BARI) НОВА Боја: Црна (10YP BARI) Изработка: ТДФ Гарнитура изработена во природна говедска кожа NATUZZI PROTECTA 1,2mm дебелина, фотеља со електричен релакс механизам. Број на бои: Еднобојна Механизам: Електричен релакс механизам на фотеља Седиште: Сунѓер со висока густина Подлога под седиште: Гуртна со висок еластицитет Наслон: Силиконско полнење Раконаслони: Силиконско полнење Ногари: Дрвени, венге боја, висина 5 cm

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТДФ СОРЕНТО У-214 КОЖА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби