ТДФ ВЕРНАЦА

96.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

SHARE

Опис

3-тросед: L 209 х W 90 х H 91 cm 2-двосед: L 162 х W 90 х H 91 cm 1-фотеља: L 108 х W 90 х H 91 cm Височина на седиште: 46 cm Длабочина на седиште: 48 cm Боја: – Кафена (10BH DENVER) – Крем (10BF DENVER) Изработка: ТДФ Гарнитура изработена во природна говедска кожа NATUZZI PROTECTA 1,2mm дебелина. Број на бои: Еднобојна Механизам: / Седиште: Сунѓер со висока густина Подлога под седиште: Гуртна со висок еластицитет Наслон: Силиконско полнење Раконаслони: Силиконско полнење Ногари: Пластични, висина 6,5 cm

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТДФ ВЕРНАЦА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби