ТРОСЕД ПЕРЛА ИЗБОР БОЈА

39.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13061 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 253 х W 95 х H 75 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 62 cm Бои/Дезени: СИТЕ Механизам на тросед: / Мебел штоф за изработка: СИТЕ Број на бои: Еднобојна Седиште на тросед: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Сунгер С-20, деб. 5 cm Подлога под наслон на тросед: Дрвена конструкција Ногари: Метални, никел

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ПЕРЛА ИЗБОР БОЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби