ТРОСЕД ПРАДА ТОП ЦЕНА

39.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 12820 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 225 х W 95 х H 80 cm Височина на седиште: 44 cm Длабочина на седиште: 63 cm Димензии за спиење: 125 х 175 cm Боја: Крем Изработка: Тросед изработен во штоф. Механизам за спиење и дрвени ногари и детали на страниците.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ПРАДА ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби