ТРОСЕД ТАСОС ИЗБОР БОЈА

38.900 ден

4 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 12576 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 225 х W 95 х H 80 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензии за спиење: 90 х 180 cm Бои/Дезени: СИТЕ Број на бои: Еднобојна Механизам на тросед: Ротирање наслон Седиште на тросед: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Сунгер С-20, деб. 5 cm Подлога под наслон на тросед: Дрвена конструкција Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ТАСОС ИЗБОР БОЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби