ТРОСЕД ТОРИНО ИЗБОР БОЈА

31.900 ден

Check 1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 12146 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензии: L 236 х W 95 х H 83-93 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 50 cm Димензии за спиење: 120 х 185 cm Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: ДВЕ МАЛИ ПЕРНИЦИ / СЕ ОСТАНАТО Број на бои: Еднобојна, Двобојна Механизам: Клик-Клак Седиште: Сунѓер ХР-35, деб. 12 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Перници полнети со силиконски снегулки и Сунгер ХР-30, деб. 12 cm Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон, над ел. гуртна памучно платно Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ТОРИНО ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби