ТРОСЕД ВЕРОНА ИЗБОР БОЈА

33.600 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

Ф-394СФ-390С
Ф-394СФ-390С
Избриши
Шифра: 14325 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 240 х W 97 х H 93 cm Височина на седиште: 44 cm Длабочина на седиште: 58 cm Димензии за спиење: 90 х 160 cm Боja: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Механизам на тросед: Наслонот ротира наназад Седиште на тросед: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште на тросед: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунѓер тип С-23, деб 8cm Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ВЕРОНА ИЗБОР БОЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби