ТРП. МАСА ЏЕТ 140-180 МДФ ТОП ЦЕНА

19.900 ден

14 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 140(+40) x 80 x 76 cm Боја: – Црна – Бела Изработка: Трпезариска маса изработена од фарбан медијапан висок сјај, плотна од фарбано стакло и инокс основа.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА ЏЕТ 140-180 МДФ ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби