ТРП. МАСА ДОМИНИК 2077

12.900 ден

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Ф-100 x 72 cm Боја: Бела плотна со кафеави ногари Материјал: Трп маса изработена од фарбан медијапан во бела мат боја(плотна) и дрвени ногари.Мала и едноставна маса која ќе се вклопи во Вашето катче

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА ДОМИНИК 2077”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби