ТТФ ГУЧИ

81.900 ден

7 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13621 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

2Х 3-тросед: L 236 х W 90 х H 81 cm 1-фотеља: L 80 х W 80 х H 75 cm Височина на седиште на тросед: 42 cm Височина на седиште на фотеља: 38 cm Длабочина на седиште на тросед: 60 cm Длабочина на седиште на фотеља: 63 cm Бои: – Сива Изработка: Гарнитура со два троседа и фотелја изработена во штоф. Сребрена лајсна на долниот дел на сите елементи

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ ГУЧИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби