ТТФ ОДЕА ТОП ЦЕНА

86.900 ден

6 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

2Х 3-тросед: L 245 х W 95 х H 82 cm 1-фотеља: L 90 х W 90 х H 82 cm Височина на седиште на тросед: 45 cm Височина на седиште на фотеља: 42 cm Длабочина на седиште на тросед: 65 cm Длабочина на седиште на фотеља: 62 cm Бои: – Сива (A1:1136, B2:1139, C2:1139, M085:M30) – Крем (A1:1121, B2:1121, C2:1121, M085:M30) Изработка: Гарнитура со два троседа и фотелја изработена во штоф. Тросед со метални златни ногари и фотелја без ногари, со златна лајсна во долниот дел.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ ОДЕА ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби