ТТФ ПЕРЛА МОНДИВИ ОД ЗАЛИХА ###

82.900 ден

4 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

2Х 3-тросед: L 253 х W 95 х H 75 cm 1-фотеља: L 80 х W 80 х H 94 cm Височина на седиште на тросед: 49 cm Височина на седиште на фотеља: 43 cm Длабочина на седиште на тросед: 62 cm Длабочина на седиште на фотеља: 54 cm Бои и дезени: – Ф-373С (излог-фотелја и еден тросед) – Ф-371С (излог- еден тросед) – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – СКРОЕНО ОД ЗАЛИХА Начин на комбинирање на бои за тробојна: 1-ТРОСЕД / 2-ТРОСЕД / 3-ФОТЕЉА Број на бои: Еднобојна / Двобојна / Тробојна Механизам:/ Седиште на тросед и фотеља: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште на тросед и фотеља: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Сунгер С-20, деб. 5 cm Наслон на фотеља: Сунгер С-20, деб. 5 cm Подлога под наслон на фотеља: Еластична гуртна за наслон Ногари: Метални, никел

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ ПЕРЛА МОНДИВИ ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби