ТТФ ТАСОС ИЗБОР БОЈА

82.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 12595 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

2Х 3-тросед: L 225 х W 95 х H 80 cm 1-фотеља: L 80 х W 80 х H 94 cm Височина на седиште на тросед: 45 cm Височина на седиште на фотеља: 43 cm Длабочина на седиште на фотеља: 54 cm Длабочина на седиште на тросед: 60 cm Димензии за спиење на тросед: 90 х 175 cm Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои за двобојна: СЕ ОСТАНАТО И ШЕСТ МАЛИ ПЕРНИЦИ / ФОТЕЛЈА Број на бои: Еднобојна / Двобојна Механизам на тросед: Ротирање наслон Седиште на тросед и фотеља: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште на тросед и фотеља: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Сунгер С-20, деб. 5 cm Подлога под наслон на тросед: Дрвена конструкција Наслон на фотеља: Сунгер Т-30, деб. 5 cm Подлога под наслон на фотеља: Еластична гуртна за наслон Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ ТАСОС ИЗБОР БОЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби