БИБЛИОТЕКА ЧАРЛИ (СИТИ 6222)

7.600 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 158,5 x 29 x 145,5 cm Боја: Темна Сонома Изработка: Библиотека изработена од иверка со дебелина 16 мм. 6 Вратички со механизми за меко затворање. Можност за монтажа на лева или десна страна.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИБЛИОТЕКА ЧАРЛИ (СИТИ 6222)”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби