БИБЛИОТЕКА МАРТИН (СИТИ 6228)

7.600 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

137,5 x 33 x 143,5 cm

БОЈА

Темна Сонома со Бела Софт

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Библиотека изработена од иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИБЛИОТЕКА МАРТИН (СИТИ 6228)”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби