БИФЕ ДЕНС – ОНЛАЈН СИТИ 3071

5.300 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14102 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

154 х 43 х 85 cm

БОЈА

Даб дакота со црн мермер

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со три врати, со вклучено меко затварање

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ДЕНС – ОНЛАЈН СИТИ 3071”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби