БИФЕ ДУО – ОНЛАЈН (СИТИ 3034)

7.100 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 13967 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

120 x 45,5 x 80 cm

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Бифе изработено од висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака 0,45мм. Со три фиоки и две вратички

ПРЕДНОСТИ

Иверка од 16мм, канттрака 0,45мм

БОЈА

Темна сонома

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ДУО – ОНЛАЈН (СИТИ 3034)”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби