БИРО ЈУПИ ЛЕМОН – ОНЛАЈН СИТИ 3058

4.300 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14030 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

120 x 60 x 76 cm

БОЈА

Даб крафт бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Биро со една фиока изработено од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм. Со опција фиоката да се монтира и од двете страни

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИРО ЈУПИ ЛЕМОН – ОНЛАЈН СИТИ 3058”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби