БИРО СИТИ 3050

3.990 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14046 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

110 x 50 x 71 cm

БОЈА

Даб дакота

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Компјутерско биро, изработено од висококвалитетна иверка од 16мми канттрака од 0,45мм. Со меко затварање на вратичката

ПРЕДНОСТИ

Меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИРО СИТИ 3050”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби