ДЕТСКА СОБА КИДО НОВА – ОНЛАЈН 5031

24.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14034 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 99 x 208 x 80 cm (за душек 90 х 200) Плакар: 120 х 54 х 183 cm Биро: 120 x 60 x 115 cm Натказна: 45 x 35 x 38 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, биро и натказна

БОЈА

Темна сонома со бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детска соба изработена од висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм. Меко затворање на плакарот. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-90-200/

ПРЕДНОСТИ

Меко затворање на плакарот.

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА КИДО НОВА – ОНЛАЈН 5031”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби