ДЕТСКА СОБА МАРКО – ОНЛАЈН СИТИ 5022

25.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13256 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 206 x 94,5 x 81 cm (за душек 90 х 200 cm) Ормар: 100 x 52,5 x 190 cm Натказна: 40 x 35,5 x 41 cm Фиокар: 53 x 40,5 x 95 cm Биро: 119 x 55 x 76 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар, биро, натказна и фиокар

БОЈА

Сонома арвен, лимонова трева и графит

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детскка соба изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со вклучен механизам за подигање на душекот. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-90-200/

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање на вратичките

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА МАРКО – ОНЛАЈН СИТИ 5022”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби