ДЕТСКА СОБА ПРАКТИК – ОНЛАЈН СИТИ 5021

27.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 12472 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 99 x 206 x 80 cm (за душек 90 х 200 cm) Ормар со полици: 100 x 42,5 x 164 cm Еднокрилен ормар: 41 x 54,5 x 184 cm Биро: 120 x 60 x 76 cm Натказна: 45 x 35,5 x 39 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар со полици, еднокриелн ормар, натказна и биро

БОЈА

Темна сонома со бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детскка соба изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со вклучен механизам за подигање на душекот. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-90-200/

ПРЕДНОСТИ

Канттрака од 0,45мм

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА ПРАКТИК – ОНЛАЈН СИТИ 5021”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби