ДЕТСКА СОБА РИНГ – ОНЛАЈН СИТИ 7032

10.400 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13996 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

183 х 223 х 118 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 120,5 x 190 x 61 cm (за душек: 120 х 190 cm) Ноќно ормарче: 61 x 35 x 70,5 cm Тоалетна: 122 x 24 x 48 cm Библиотека: 122 x 33 x 70,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплет вклучува лежај, ноќно ормарче, тоалетна и библиотека

БОЈА

Орев адмирал

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детскка соба изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со вклучен механизам за подигање на душекот. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-120-190/

ПРЕДНОСТИ

Разделник во просторот на душекот, кој го дели на два попогодни делови за складирање и значително ја зајакнува целокупната структура на креветот и е главен фактор за неговата издржливост со текот на времето. Канттрака од 0,45мм

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА РИНГ – ОНЛАЈН СИТИ 7032”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби