ДЕТСКА СОБА СИТИ 137 СО ДВА КРЕВЕТА (СИТИ 5010)

29.900 ден

НА ЗАЛИХА

14 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: – Кревети (2 броја): 198 x 84 x 60 cm За 2 броја душек: 82 х 190 cm – Ормари (2 броја): 50 x 35 x 186 cm – Ноќно ормарче: 60 x 35 x 70 cm – Сандаче (ковчег): 85 x 35 x 70 cm – Висаче (2 броја): 42,5 x 35 x 65 cm Боја: Бела, Темна Сонома и зелена Изработка: Детска соба изработена од иверка со деб. 16 мм. Механизми за меко затворање на вратичките. Вклучени подници за лежаите. ** Опција за нарачка на ДУШЕК ОРФЕЈ 82/190 СО МЕХАНИЗАМ (10469) – Рок за испорака до 45 работни дена на душекот.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА СИТИ 137 СО ДВА КРЕВЕТА (СИТИ 5010)”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби