ЕДИНЕЧЕН ЛЕЖАЈ ПЕНКО НОВ – ОНЛАЈН СИТИ 2021

7.290 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14041 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

94,5 x 204,2 x 50 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек: (90 х 200 cm )Висина на лежај: 40,5 cm

БОЈА

Орев адмирал

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Единечен лежај изработен од висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм. Со три дополнителни фиоки за складирање. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-90-200/

ПРЕДНОСТИ

Канттрака од 0,45мм

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЕДИНЕЧЕН ЛЕЖАЈ ПЕНКО НОВ – ОНЛАЈН СИТИ 2021”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби