ФИОКАР ЈУПИ МАГЕНТА – ОНЛАЈН СИТИ 3064

5.600 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14033 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Фиокар: 80 x 43,5 x 59 cm Полица: 80 x 16,5 x 39 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува фиокар и полица

БОЈА

Даб крафт бел со магента

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Фиокар со три фиоки и полица изработени од иверка со деб. 16 мм и канттрака од 0,45мм.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФИОКАР ЈУПИ МАГЕНТА – ОНЛАЈН СИТИ 3064”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби