КЛУБ РУБИ – ОНЛАЈН СИТИ 6226

2.600 ден

Нема на залиха

Шифра: 14191 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

70 x 70 x 45 cm

БОЈА

Темна сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ РУБИ – ОНЛАЈН СИТИ 6226”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.