КОМОДА АРИ – ОНЛАЈН СИТИ 6003

8.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14113 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

180 x 40 x 166 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Место за ТВ: 115 х 88.5 cm

БОЈА

Даб какао со даб крафт бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм. Вклучено меко затварање

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА АРИ – ОНЛАЈН СИТИ 6003”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби