КОМОДА АРВЕН – ОНЛАЈН СИТИ 6051

11.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13285 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

210 x 42,5 x 165 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

ТВ елемент: 160 x 42 x 45 cm Висаче 1: 50 x 32 x 100 cm Висаче 2: 35 x 32 x 100 cm Полица: 100 x 22 x 15 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, 2 х висаче и полица

БОЈА

Сонома арвен

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода на елементи изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм

ПРЕДНОСТИ

Можност за монтажа со распоред на елементите по желба. Вклучено сино ЛЕД осветлување.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА АРВЕН – ОНЛАЈН СИТИ 6051”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби