КОМОДА БЕЛГРАД – ОНЛАЈН СИТИ 6053

13.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13266 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

260 x 35,5 x 181 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

ТВ комода: 130 x 35 x 44,2 cm Низок елемент: 80 x 35 x 140 cm Висок елемент: 50 x 35 x 180 cm Полица: 130 x 20 x 20 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, низок елемент, висок елемент и полица

БОЈА

Сонома арвен со бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм, затемнето стакло на едната витрина.

ПРЕДНОСТИ

Распоредот на елементите може да биде по желба. Механизми за меко затворање, Бело ЛЕД осветлување.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА БЕЛГРАД – ОНЛАЈН СИТИ 6053”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби