КОМОДА БРАГА – ОНЛАЈН СИТИ 6043

22.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14144 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

260 x 45 x 183 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Место за ТВ: 120 x 102.5 cm

БОЈА

Темна сонома со бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од медијапан во 18мм и висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45 и 1мм. Механизми за меко затворање и ЛЕД осветлување.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување и меко затворање.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА БРАГА – ОНЛАЈН СИТИ 6043”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби