КОМОДА ДЕБОРА – ОНЛАЈН СИТИ 6055

4.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14107 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

163 х 42.5 x 139.5 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Полица: 150 x 16.5 x 15 cm

БОЈА

Стар стил

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ДЕБОРА – ОНЛАЈН СИТИ 6055”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби