КОМОДА ХАРПЕР – ОНЛАЈН СИТИ 6058

19.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14104 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

280 x 40.5 x 192 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Место за ТВ: 120 х 110 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв комода, четири висечки елементи и полица

БОЈА

Црна со бела мазна

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм. Вклучено ЛЕД осветлување и меко затварање.

ПРЕДНОСТИ

Механизми за меко затворање и ЛЕД осветлување

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ХАРПЕР – ОНЛАЈН СИТИ 6058”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби