КОМОДА КРАНЧ ОНЛАЈН

12.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

213 x 41,3 x 184 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Елемент за ТВ: 163 x 41 x 36 cm Долен елемент: 50 x 34 x 106 cm Висаче: 50 x 34 x 105 cm Полица: 92 x 20 x 23 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, долен елемент, висаче и полица

БОЈА

Даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка од 16 мм

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА КРАНЧ ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби