КОМОДА МЕДЕО НОВА ТОП ЦЕНА

11.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 12009 Категорија: Салон: ,
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: 230 х 42 х 180 cm ТВ елемент: 165 x 42 x 35 cm Висаче: 55 x 35 x 103 cm Низок елемент: 65 x 42 x 104 cm Полица: 120 x 18 x 21 cm Боја: Артисан Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 18мм во Артисан боја. Стаклени полици и метални црни ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА МЕДЕО НОВА ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби