КОМОДА МИНОА

7.990 ден

НА ЗАЛИХА

29 на залиха

Шифра: 7410 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензија: Елемент за ТВ: 200 x 40 x 30 cm Полица: 100 x 20 x 25 cm Висаче 2 броја: 40 x 30 x 70cm Боја: Сонома даб со Бела Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина од16мм ОПТИМИЗАЦИЈА: 20

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА МИНОА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби