КОМОДА ПЕРУ – ОНЛАЈН СИТИ 6056

14.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14133 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

260 x 40,5 x 167 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Место за ТВ: 140 х 86 cm

БОЈА

Бела висок сјај

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 1мм.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање, ЛЕД осветлување, PUSH механизам, можност за монтажа на агол

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ПЕРУ – ОНЛАЈН СИТИ 6056”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби