КОМОДА ВИГО – ОНЛАЈН СИТИ 6060

21.600 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14136 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

310 x 45 x 191 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Место за ТВ: 160 х 100 cm

БОЈА

Бела висок сјај со даб дакота

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 1мм. Вклучено меко затварање, ЛЕД осветлување.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување и меко затворање.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ВИГО – ОНЛАЈН СИТИ 6060”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби