КРЕВЕТ НА СПРАТ КОЛЕЏ НОВ (СИТИ 2020)

13.900 ден

11 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 95,5 x 227,5 x 77 cm за душек 2бр: 90 x 200 cm Боја: Костен Вирџинија Изработка: Единечен кревет изработен од висококвалитетна иверка. Со дополнителна фиока за спиење. Со библиотека на едната страна. Вклучени подници за лежаите.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КРЕВЕТ НА СПРАТ КОЛЕЏ НОВ (СИТИ 2020)”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби