КРЕВЕТ НА СПРАТ ТРОПИКАНА

16.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 95,5 x 207,4 x 111 cm Димнезии на голема натказна: 35 x 60 x 28,5 cm Димнезии на мала натказна: 35 x 30 x 28,5 cm Димензии за душек х2: 90 x 200 cm Боја: Бела софт Изработка: Лежај изработен од висококвалитетна иверка со дебелина 16mm и канттрака од 0,45мм, со дополнителна фиока за спиење и две фиоки за складирање.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

95,5 x 207,4 x 111 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димнезии на голема натказна: 35 x 60 x 28,5 cm Димнезии на мала натказна: 35 x 30 x 28,5 cm Димензии за душек х2: 90 x 200 cm

БОЈА

Бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Лежај изработен од висококвалитетна иверка со дебелина 16mm и канттрака од 0,45мм

ПРЕДНОСТИ

Дополнителна фиока за спиење и две фиоки за складирање.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КРЕВЕТ НА СПРАТ ТРОПИКАНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби