КУЈНА БЛОК ЕВА 1 МЕБЕЛ ВИ ТОП ЦЕНА

19.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: Горен ред: 200 х 30 х 72 cm Долен ред: 200 х 46 х 72 cm Работна плотна: деб. 3,8 cm Боја: Бела Софт Костур со Артисан Лице Изработка: Кујна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина од 18 мм. Едниот висечки елемент во кобинација со стакло, можност за реорганАизирање на елементите

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК ЕВА 1 МЕБЕЛ ВИ ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби