КУЈНА БЛОК ПРАКТИК БЕЛА – ОНЛАЈН СИТИ 935

34.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13734 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Горен ред: 202 х 30 х 72 cm Долен ред: 202 х 60 х 90 cm (55 cm длабочина на елементите) Работна плотна: деб. 2,8 cm

БОЈА

Бела фладер со бела софт – Боја на работна плотна: дезен мозаик

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Кујна изработена од медијапан во бела боја со деб. 18мм (лице) и висококвалитетна иверка во бела софт боја (корпус) со деб. 16мм.

ПРЕДНОСТИ

Механизми за меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК ПРАКТИК БЕЛА – ОНЛАЈН СИТИ 935”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби