КУЈНА БЛОК ВИКО – ОНЛАЈН СИТИ 864

36.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 13787 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Горен ред: 212 х 30 х 72 cm Долен ред: 272 х 60 х 223 cm (55 cm длабочина на елементите) Работна плотна: деб. 2,8 cm

БОЈА

Орев адмирал со астра (лице) – Венге (корпус) -Боја на работна плотна: дезен Аланија

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Кујна изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Вертикален елемент со четири врати

ПРЕДНОСТИ

Можност за вградување на фурна и микробранова. Механизми за меко затворање.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК ВИКО – ОНЛАЈН СИТИ 864”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби