КУЈНА БЛОК ЗЕТА СОНОМА- ОНЛАЈН СИТИ 977

33.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 13789 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Горен ред: 242 х 30 х 72 cm Долен ред: 242 х 60 х 91 cm (55 cm длабочина на елементите) Работна плотна: деб. 3,9 cm

БОЈА

Сонома арвент 629 (лице) – Бела софт (корпус) Боја на работна плотна: Црн камен

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Кујна изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм.

ПРЕДНОСТИ

Механизми за меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК ЗЕТА СОНОМА- ОНЛАЈН СИТИ 977”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби